Opinie o Nas Jak mogę zapłacić za towar? - black-rock.pl

  SPOSOBY PŁATNOŚCI  

                                                                                                                                                                                I black-rock.pl

                                                                                                                                                                                                           Certum SSL


WAŻNE! Aby zobaczyć dostępne formy płatności w koszyku, podczas realizacji zamówienia najpierw musisz zaakceptowac regulamin, zaznaczając V "ptaszka". Jak to wyglada, znajdziesz poniżej:

"Zaakceptuj regulamin:

 

(regulamin i warunki odstąpienia od umowy black-rock.pl)"

Dopiero po akceptacji regulaminu, zobaczysz poniżej dostępne formy płatności.

Wszystkie prezentowane sposoby płatności są  w pełni bezpieczne, a przesyłka jest gwarantowana przez naszą firmę Grupa Everest Marcin Konior z siedzibą Lipowa 129, 34-324 Lipowa, woj.: śląskie, NIP: 553 225 88 42, Regon: 243 292 655  (firma prowadzi m.in.  Górski Portal Społecznościowy Planetagor.pl, który działa od 2010 roku).


W chwili obecnej akceptujemy następujące rodzaje płatności za zamówione w naszym sklepie towary:

1. Przelew bankowy (przedpłata).

2. Wpłata na rachunek bankowy na Poczcie Polskiej (przedpłata).

3. DotPay - płatności elektroniczne, mobilne, ratalne i inne.  (przedpłata).

4. Płatność elektroniczna PayPall oraz płatności kartami kredytowymi m.in. Mastercard, Visa itp. 

5. Zapłata przy odbiorze (Pobranie).

 

Ad. 1. Przelew bankowy (w pełni bezpieczny, gwarantowana przesyłka).

Przelew bankowy możesz bezpiecznie i samodzielnie wykonać ze swojego komputera nie wychodząc z domu, jeśli posiadasz konto bankowe online. Po prostu przeklej lub przepisz dane do przelewu, wpisz lub przeklej kwotę do zapłaty, oraz tytuł przelewu i wykonaj przelew. Pamiętaj, że im wcześniej wykonasz przelew za zakupione towary, tym szybciej otrzymasz swoją przesyłkę. Oczywiście przelewu możesz dokonać także w okienku placówki bankowej- wówczas nie zapomnij zabrać ze sobą danych do przelewu i kodu tytułu przelewu. Przelew wykonaj na następujące dane (dane do przelewu możesz też pobrać z e-maila, który otrzymałeś od nas z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia lub ze swojego konta klienta po zalogowaniu):

 

Dane Sprzedawcy:

Grupa Everest Marcin Konior

Lipowa 129, 34-324 Lipowa

woj: śląskie


Nr konta bankowego Sprzedawcy do przelewu:

67 2490 0005 0000 4500 6052 3680

Alior Bank S.A.

ul. Łopuszańska 38d

02-232 Warszawa


Dane Kupującego (przykładowe):

np. Krzysztof Kukuczka

np. ul. Wysoka 88/48, 43-436 Górki


Tytuł przelewu (przykładowy):

np. YYZMRYGGJ

WAŻNE! Tytuł przelewu jest inny dla każdego zamówienia. Przepisz go z e-maila, który od nas otrzymałeś(aś) z potwierdzeniem przyjęcia danego zamówienia

Tytuł przelewu znajdziesz też w swoim koncie klienta po wcześniejszym zalogowaniu. Wpisując tytuł przelewu przyspieszysz moment, w którym otrzymasz swoją przesyłkę. W razie problemów skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta: @: sklep@black-rock.pl,T: 669 424 966 (w godz. pracy sklepu od pon. do pt. od 9.00 do 18.00).


2. Wpłata na rachunek bankowy na Poczcie Polskiej (w pełni bezpieczny, gwarantowana przesyłka).

Jeśli nie chcesz lub nie możesz wykonać przelewu bankowego (np. nie masz własnego konta bankowego) mozesz zapłacić za swoje zamówienie w okienku najbliższej placówki Poczty Polskiej. W tym celu musisz wypełnić formularz przelewu. Możesz to zrobic ręcznie na Poczcie (wówczas nie zapomnij zabrac ze soba wszystkich danych do przelewu, oraz kodu tytułu przelewu) lub też możesz samodzielnie przygotować sobie taki formularz w domu, aby przyspieszyć załatwienie sprawy na Poczcie. Aby samodzielnie, na komputerze wypełnić formularz skorzystaj z tej strony. Przepisz lub przeklej dane do przelewu, kwotę przelewu i nie zapomnij wpisać swojego kodu tytułu przelewu. Nastepnie przeciągnij suwak w prawo, aby sprawdzić dane, a potem wygeneruj wypełniony blankiet do przelewu w .pdf. Nastepnie wydrukuj blankiet, pojedź na Pocztę i wpłać kwotę do przelewu w okienku (Poczta pobiera za tą usługę opłatę zależną od kwoty przelewu- możesz ją sprawdzić tutaj.) Poniżej przykład, jak prawidłowo należy wypełnić blankiet przelewu na konto bankowe na Poczcie Polskiej:

Przykład wypełnienia blankietu Poczty Polskiej

3. DotPay - płatności elektroniczne, mobilne, ratalne i inne. (w pełni bezpieczny, gwarantowana przesyłka)

DotPay

System DotPay umożliwia Państwu łatwą i szybka finalizację płatności w naszym sklepie, bez zbednego wypełniania formularzy itp. Płatności wykonywane sa szybko, łatwo i bezpiecznie. Spośród metod płatności oferowanych przez DotPay udostepniliśmy Państwu nastepujące:

PŁATNOŚCI PRZELEWEM TRANSFEROWYM i E-PRZELEWEM (szybkie i łatwe płatności elektroniczne).

Zalety płatności przelewem transferowym Dotpay:

  • szybkość - przelew realizowany jest natychmiast w godzinach księgowania banku;
  • oszczędność - przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności;
  • pewność - transakcje są w pełni zabezpieczone.


Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu nie muszą Państwo ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa. Daję to daleko idaca swobodę, szybkość i bezpieczeństwo realizacji transakcji. W momencie dokonania przez Państwo zapłaty za produkt w naszym sklepie poprzez DotPay, możemy niezwłocznie przystapić do realizacji Państwa zamówienia, nie czekając na uznanie rachunku bankowego kwota przelewu, co znacząco skraca czas potrzebny na dostarczenie do Państwa przez nasz sklep zakupionego towaru.

Ponizszy schemat przedstawia sposób i etapy dokonywania płatności za pomocą systemu Dotpay:

Schemat płatności DotPay


W systemie Dotpay można dokonać transakcji nastepującymi  przelewami transferowymi (szybkie kanały płatności elektronicznych):


Sposoby płatności DotPay


W ramach e-przelewów obsługiwane sa równiez nastepujące kanały:


PŁATNOŚCI GOTÓWKOWE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie ufają nowoczesnym formom płatności, wolą korzystać z gotówki, jak również preferują bardziej anonimowe formy dokonywania wpłaty, wprowadziliśmy do oferty odpowiednie sposoby płatności. Za towary i usługi zamówione w sieci Internet płatności gotówkowych można dokonać w stacjonarnych, naziemnych punktach. Moga Państwo wybrać jeden z tysięcy punktów sieci:PŁATNOŚCI MOBILNE
mPay - płać telefonem. Wykorzystuje jedynie aparat telefoniczny, natomiast płatność nie obciąża rachunku telefonicznego. Usługa działa z każdym telefonem komórkowym, funkcjonuje dzięki specjalnej aplikacji, lecz nie jest ona konieczna do jej prawidłowego funkcjonowania.
Sky Cash to uniwersalny system płatności za pomocą telefonu komórkowego. Działa w każdej sieci GSM. Aplikacja jest dostępna na platformach iOs, Android, BlackBerry, Symbian, Java oraz Windows Mobile. Konto portmonetki SkyCash można wygodnie doładować za pomocą Dotpay. System jest niezależny od operatorów sieci telefonii.
Płacę z IKO to system płatności mobilnych PKO Banku Polskiego, będący zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym stanowiącym podstawę dla budowy lokalnego standardu płatniczego. Do korzystania z usługi nie jest potrzebny specjalny telefon, ani specjalna karta SIM. System jest oparty o aplikację IKO instalowaną na komórce użytkownika, w której generowane są jednorazowe kody służące do autoryzacji transakcji. Przy pomocy aplikacji można płacić w sklepach tradycyjnych i online, wypłacać pieniądze z bankomatów i przelewać środki na numer telefonu.
PeoPay to nowoczesny i wygodny sposób płacenia bez konieczności posiadania gotówki ani konta w banku. Umożliwia szybkie przelewy oraz płatności bezgotówkowe w sklepach i w Internecie. Aplikacja jest niezależna od banków i operatów telefonii komórkowej.
BLIK jest innowacyjnym systemem płatności mobilnych, umożliwiającym posiadaczom smartfonów dokonanie płatności w Internecie oraz w tysiącach sklepów stacjonarnych. Na dzień dzisiejszy z kanału mogą korzystać użytkownicy aplikacji mobilnych 6 banków: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego i Inteligo. Dokonanie płatności odbywa się w sposób niezwykle prosty i wygodny - wystarczy zalogować się do aplikacji, następnie podać kod wyświetlony w procesie płatności i potwierdzić. Co więcej, przy pomocy smartfonów użytkownicy mogą wypłacać pieniądze z bankomatów, a już wkrótce będą mogli również dokonywać wzajemnych rozliczeń z telefonu na telefon.

PŁATNOŚCI RATALNE
E-RATA raty z Dotpay - to pierwszy na polskim rynku internetowy system sprzedaży ratalnej działający w 100% w trybie online. Dzięki współpracy lidera w rozliczeniach internetowych jakim jest Dotpay S.A. oraz najszybciej rozwijającego się banku w Polsce (Alior Bank), mogą Państwo kupować na raty w black-rock.pl bez wychodzenia z domu.
mRaty - to kolejny na polskim rynku internetowy system sprzedaży ratalnej działający w 100% w trybie online.
Umożliwiamy Państwu bezpośredni dostęp do banku i wystąpienie o kredyt bankowy. Po otrzymaniu informacji z banku o udzieleniu kredytu, spłacacie Państwo wygodne raty za zakupiony i dostarczony "od ręki" produkt. Proces kredytowy przebiega online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach.

PŁATNOŚCI ODROCZONE
FerBuy to prosty i bezpieczny system płatności online, działający na zasadzie „Kup teraz,zapłać później”. Dzięki FerBuy w Dotpay klienci mogą dokonać płatności do 14 dni od złożenia zamówienia, lub rozłożyć całą kwotę na wygodne raty.


PAYPAL (via DotPay)
PayPal to kolejna forma płatności elektronicznych proponowana przez Dotpay, dzięki której zakupy w Internecie zapewniają naszym klientom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. PayPal to system sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie. Doskonale spełnia oczekiwania obu stron elektronicznego handlu, czyli jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.


4. Płatność elektroniczna PayPall oraz płatności kartami kredytowymi m.in. Mastercard, Visa itp. (w pełni bezpieczny, gwarantowana przesyłka, bezpieczeństwo z certyfikatem SSL gwarantuje firma PayPal Inc.)


Bezpieczne płatności elektroniczne


 

     PayPal to bezpieczeństwo i ochrona

Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

 

PayPal to wygoda

Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych. 


 

     PayPal jest szybki i łatwy

Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając - jednorazowo - preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal. Z PayPal świat stoi przed Tobą otworem: ponad 100 milionów użytkowników, 190 krajów i 21 walut.


Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

 

Jeżeli za swoje zakupy chcesz płacić kartą kredytową

1. Zaloguj się do swojego konta PayPal.
2. Kliknij: Profil > Moje pieniądze.
3. Wprowadź dane karty. To wszystko!

Powiąż z kontem PayPal swoją kartę

Jeżeli za swoje zakupy chcesz płacić środkami z konta bankowego, masz możliwość:

Dodać je błyskawicznie lub dodać je w kilka dni.

Dodawanie środków w kilka dni:

1. Zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij: Dodaj środki.
 
2. Zanotuj dane rachunku, na który należy przelać pieniądze, jak również swój unikalny  identyfikator przelewów*.

3. Przejdź do strony swojego banku i dokonaj przelewu na zanotowany wcześniej rachunek, wpisując w tytule przelewu swój identyfikator przelewów*.

Pamiętaj, aby Twoje imię i nazwisko podane dla konta PayPal było identyczne z danymi Twojego rachunku bankowego. W przypadku jakichkolwiek niezgodności przelew się nie uda, a zwrot przelanej kwoty może potrwać do 40 dni.

*Unikalny numer przypisany do Twojego konta PayPal, pozwalający je zidentyfikować. Pamiętaj, aby poprawnie wpisać ten numer w polu tytułu przelewu lub w polu uwag bankowego formularza przelewu.

Boisz się udostępniać swoje dane finansowe sklepom internetowym?

Dzięki systemowi PayPal możesz spać spokojnie! Dowiedz się, jak chronimy Twoje dane finansowe>


5. Zapłata przy odbiorze (Pobranie).

Wybierajac sposób dostawy Pobranie Pocztex lub Pobranie DHL mogą Państwo zapłacic za towar przy odbiorze paczki. Zapłata całości kwoty za paczkę nastepuje wówczas wprost do rąk kuriera, a Panstwo otrzymują potwierdzenie zapłaty. Jest to prosty i przejrzysty sposób zapłaty, wybierany chetnie przez osoby, które chcą zapłacić dopiero wówczas, gdy otrzymają paczkę do rak własnych. Zapłata za pobraniem jest droższa niz standartowy koszt przesyłki ze względu na dodatkowe koszty naliczane za ten sposób zapłaty przez firmy kurierskie. Sprawdź cennik przesyłek za pobraniem>