Opinie o Nas Info o black-rock.pl - black-rock.pl

  NASZE WARTOŚCI I TO CO WYRÓŻNIA NASZ SKLEP  

                                                                 I black-rock.pl


Jesteśmy sklepem internetowym dla turystów górskich, wspinaczy, narciarzy i podróżników - słowem dla wszystkich pasjonatów aktywności w górach i w naturze. Sami nimi jesteśmy. Sprzedajemy i doradzamy w zakresie sprzętu i odzieży, których na codzień w wiekszości używamyOprócz wszystkich zalet sklepu outdoorowego wyróżniamy się przede wszystkim miłą obsługą klienta, o czym, oprócz pozytywnych komentarzy od kupujących, świadczy już samo posiadanie "Centrum Miłej Obsługi" oraz oryginalne gwarancje bezpieczeństwa zakupów specjalnie dla Was takie jak: "100% gwarancja zwrotu", "Pewna dostawa - Ubezpieczenie w cenie", "Szyfrowanie SSL - Unizeto", "Płatność za pobraniem" i kilka innych! Daj się rozpieścić!

Ekipa black-rock.pl

 

HISTORIA powstania sklepu

Korzenie naszego sklepu sięgają roku 2007, czyli początków istnienia naszego górskiego portalu społecznościowego www.planetagor.pl, który stworzyliśmy i nadal z pasją rozwijamy. Wtedy to narodziła się w nas idea oferowania społeczności Ludzi Gór wysokiej jakości sprzętu i odzieży górskiej (wraz z profesjonalnym doradztwem), potrzebnej do rozwijania górskiej pasji i spełniania kolejnych marzeń i celów. Idea ta została wdrożona w życie w 2013 roku, kiedy to powstał nasz sklep black-rock.pl.

Planetagor.pl


WARTOŚCI, KTÓRE WYZNAJEMY w black-rock.pl


Co nas kręci? Co nas podnieca? Co sprawia, że jesteśmy sobą?

Wartości, które wyznajemy w black-rock.pl to pasja we wszystkim co robimy, miłe i ludzkie podejście do klienta, pozytywne nakręcenie górami, kroczenie własnymi nieprzedeptanymi szlakami, nieustająca motywacja do podejmowania wyzwań i wysiłku w naturze, nieujarzmiony duch, który nie pozwala nam dłużej usiedzieć w jednym miejscu, ciągle nowe górskie cele i marzenia. Nie stronimy od życia na krawędzi - lubimy poczuć jego prawdziwy smak, ale równie chętnie wylegujemy się w górskim słońcu na karrimacie, chłonąc otaczającą nas naturę. Dzielimy się swoją pasją z przyjaciółmi i klientami. Jeśli podzielasz z nami te same emocje i wartości to jesteś jednym z nas - zapraszamy więc do założenia konta w black-rock.pl i dołączenia do naszej społeczności.

Wszystkie te wartości wyznajemy zarówno w codziennym życiu, jak i w pracy w black-rock.pl, sprzedając znakomite produkty i dostraczając je do Waszych rąk tak szybko jak to możliwe, usprawniając sklep dla Waszej wygody oraz doradzając w doborze sprzętu pomagajacego w realizacji Waszych pasji.


DLACZEGO black-rock.pl ? CO NAS WYRÓŻNIA?


 

 :-)   MIŁA OBSŁUGA KLIENTA  

Rozpieszczamy swoich klientów, wszystkie nasze działania skupiają się wokół świetnej obsługi i wygody dla Ciebie i Twoich zakupów. W tym celu wdrożyliśmy "Centrum Miłej Obsługi" oraz oryginalne gwarancje bezpieczeństwa zakupów takie, jak: 100% gwarancja zwrotu", "Pewna dostawa - Ubezpieczenie w cenie""Szyfrowanie SSL - Unizeto", "Płatność za pobraniem" i kilka innych! Daj się rozpieścić!


 :-)    PASJA I POZYTYWNE ZAKRĘCENIE GÓRAMI EKIPY DORADCÓW I OSÓB OBSŁUGUJĄCYCH SKLEP  

Dzięki temu, że rozumiemy Twoje pasje i potrzeby - zawsze znajdziemy z Tobą wspólny język, doradzimy, pomożemy, rozwiążemy problem i chętnie utniemy pogawędkę o Twoim kolejnym górskim celu:).


 :-)    WASZE OCENY I RECENZJE PRODUKTÓW  

Słuchamy klientów i oddajemy im głos w sprawie jakości produktów. Klienci sami wystawiają swoje oceny dla odzieży i sprzętu sprzedawanych przez nas. W ten sposób z jednej strony udzielają rekomendacji pomocnych dla innych, a z drugiej korzystają z poleceń i ocen dodawanych przez członków społeczności black-rock.pl.


 :-)   ŚWIETNE PROMOCJE I RABATY  - %  

Swoim klientom oferujemy bogatą ofertę produktów z obniżonymi cenami. W zakładce "Promocje" znajdziesz stałą i ciągle aktualizowaną bazę produktów w atrakcyjnych, niskich cenach. W zakładce "Zniżki, rabaty, bonusy" znajdziesz nasze rabaty stałe i czasowe.


 :-)    PREMIUJEMY LOJALNYCH KLIENTÓW  

Szanujemy swoich lojalnych klientów i premiujemy tych, którzy do nas wracają i robią zakupy po raz kolejny. Jeśli jesteś stałym klientem black-rock.pl zgłoś się do nas i sprawdź jakie bonusy, rabaty, promocje i inne możemy Ci zaproponować.


 :-)    PORADY GÓRSKICH EKSPERTÓW  

Fachowo doradzamy swoim klientom - ekspercka wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wspinaczek letnich i zimowych, wycieczek turystycznych, trekkingów, uprawiania biegów górskich i wielu innych aktywności w naturze, pozwala nam fachowo doradzić Ci na każdym poziomie zaawansowania, co przekłada się najczęściej na Twój szeroki uśmiech po udanym zakupie :- ) 

 :-)    BEZPIECZENSTWO ZAKUPÓW 24H/DOBĘ  

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów swoich klientów 24h/dobę. W górach, na wspinaniu, oraz podczas wieczornych spotkań przy ognisku jesteśmy wyluzowani - jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo zakupów dokonywanych przez klientów w naszym sklepie nie uznajemy żadnych kompromisów. W tym celu wdrożyliśmy Politykę prywatności i zaawansowane zabezpieczenia SSL Unizeto, które sprawiają, że Twoja transakcja jest szyfrowana i zawsze bezpieczna, niezależnie od pory, w której dokonujesz zamówienia w black-rock.pl

 

Góry. Człowiek. Pasja. Wyzwanie.

Zwycięski sprzęt i odzież.  I black-rock.pl.