Opinie o Nas Niezłaaa akcja let's rock konkurs black-rock.pl - black-rock.pl

Konkurs Niezłaaa Akcja!


NIEZŁAAA AKCJA! LET'S ROCK!

KONKURS OUTDOOROWY

Pokaż siebie w outdoorowej akcji i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Dla tych, którzy czują ROCKA i lubią niezłe AKCJE wystartował na facebook'u konkurs outdoorowy sklepu turystyczno-wspinaczkowego black-rock.pl. Wystarczy pokazać swoją outdoorową pasję wrzucając swoje zdjęcie z akcji górskiej i nie tylko do komentarza posta konkursowego na fanpage'u black-rock.pl na facebook'u. Na autorów fotek najlepiej oddających hasło: "Niezła akcjaaa! Let's Rock!" sklep przygotował atrakcyjne nagrody takie, jak: wejściówka na cały Krakowski Festiwal Górski (wśród gości m. in. jeden z najbardziej znanych himalaistów świata sir Chris Bonnington), bielizna termoaktywna, magnezja wspinaczkowa marki Petzl i wiele innych. Do akcji włączają się kolejne marki outdoorowe, dlatego możecie liczyć na znacznie więcej nagród niespodzianek! Nie czekaj wejdź do akcji! Let's ROCK!

 

ZASADY:
1. Wrzuć swoje zdjęcie z akcji do komentarza naszego posta pt. "NIEZŁAAA AKCJA! LET'S ROCK! - KONKURS OUTDOOROWY" na naszym profilu na fb: https://www.facebook.com/blackrockpl
Mogą być to foty z wyjść turystycznych, ze wspinania, biegania, latania, nart, slackline, roweru, kitesurfingu, snowboardu itp. Mogą być wystudiowane fotki lustrzankami, ale też szybkie selfie z telefonu - najważniejsza jest akcja! Nie masz zdjęcia, a masz film z GoPro lub inny? Też może być!
2. Daj like'a naszej stronie black-rock.pl na facebooku (twój wcześniejszy like dla nas też się tu liczy).
3. Udostępnij publicznie post o konkursie na facebooku (post znajdziesz na naszym profilu: https://www.facebook.com/blackrockpl)


TERMIN:
Fotki konkursowe przyjmujemy do 30.11. 2015. W tym dniu wybierzemy osoby, które przesłały zdjęcia najlepiej oddające hasło: NIEZŁAAA AKCJA! LET'S ROCK! oraz polubiły naszą stronę i udostępniły post.


NAGRODY:
1. Wejściówka na cały Krakowski Festiwal Górski, który odbędzie się już w grudniu!
2. Koszulki termoaktywne Spokey
3. Magnezja wspinaczkowa Petzl
4. Inne atrakcyjne outdoorowe nagrody.

Facebook black-rock.pl: https://www.facebook.com/blackrockpl

WEJDŹ DO AKCJI!

LET'S ROCK!!!