Opinie o Nas Jak szybko otrzymam przesyłkę i ile ona kosztuje? - black-rock.pl

  POLITYKA I CENY DOSTAW PRZESYŁEK  

                                                                                                                                              I black-rock.pl

                                                                                                                                                                                                               Certum SSL

UBEZPIECZENIE W CENIE

Ubezpieczenie dostawy w black-rock.pl

Dla Państwa bezpieczeństwa ubezpieczamy każdą bez wyjątku paczkę, która jest wysyłana z naszego sklepu. Koszt ubezpieczenia jest już wliczony w cenę dostawy, a Państwo nie płacą za to ani jednej dodatkowej złotówki. W ten sposób stawiamy na pewność i jakość dostawy, dbając o bezpieczeństwo dostawy Państwa zakupów.


TERMIN DOSTAWY
Łączny czas Twojego oczekiwania na przesyłkę (termin dostawy) to:

  • czas realizacji zamówienia podany przy produkcie jako "Wysyłka:" (np. 24h, 1-2 dni, 3-5 dni)    +
  • czas oczekiwania na Twoją zapłatę za towar na nasze konto bankowe                                +
  • czas dostawy paczki przez przewoźnika (w zależności od dostawcy, np. kurier – ok. 24 h).     
  • =  termin dostawy                                                                                                  


Jeśli masz wątpliwości, czy otrzymasz towar na planowany termin- skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: sklep@black-rock.pl lub tel: 669 424 966
Jeśli zamówiłeś kilka towarów i zamówione towary różnią się czasem realizacji zamówienia, to jako czas realizacji całości zamówienia przyjmujemy najdłuższy z tych terminów. Jeżeli jednak chcesz, by szybciej dostępne towary zostały wysłane wcześniej w oddzielnej paczce, to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

KOSZTY WYSYŁKI

Towar jest dostarczany za pomocą Pocztex - Kurier Poczty Polskiej, Paczkomatów In­Post oraz firmy kurierskiej DHL. Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł (waga paczki do 30 kg), to koszt wysyłki ponosi sklep (DARMOWA WYSYŁKA)

CENNIK:

Cennik dostaw

          Cennik zapłaty przy odbiorze (POBRANIE):

       do 300 zł:

Pobranie Pocztex:   9,9 zł + 5 zł   = 14,90 zł

Pobranie DHL:       14,5 zł + 5 zł   =  19,5 zł

Pobranie InPost:    10,9 zł + 6,5 zł = 17,4 zł

ponad 300 zł:

Pobranie Pocztex:                     za darmo!

Pobranie DHL:                           za darmo!

Pobranie InPost:                        za darmo! 

Wszystkie ceny przesyłek są cenami brutto (jest to całkowity, ostateczny koszt wysyłki, do którego nie dolicza się już żadnych dodatkowych kosztów np. podatków itp.). Jeżeli łączna waga zamówionych produktów przekroczy 30 kg, to koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie i zależy on od wagi paczki oraz od ilości paczek.

DARMOWA DOSTAWA DLA FANÓW SKLEPU NA FACEEBOOK-u

Dla pierwszego tysiąca fanów sklepu na portalu facebook: https://www.facebook.com/blackrockpl?ref=hl przygotowaliśmy darmową dostawę do wykorzystania w dowolnej chwili. Wystarczy, że polubisz naszą stronę na Facebooku i przekażesz tą ofertę swoim przyjaciołom. W momencie kiedy liczba fanów sklepu przekroczy 1 000 osób, wszyscy fani, którzy dali nam "lajka" od dnia 23.07.2014 r. otrzymają kod na darmową dostawę w naszym sklepie black-rock.pl

Koszty wysyłki są naliczane automatycznie w momencie składania zamówienia i zależą od wagi przesyłki, wartości zakupu, dostawcy oraz rodzaju płatności.

Podczas składania zamówienia Klient ma prawo wybrać dowolnego dostawcę przesyłki. Towaru nie wysyłamy poza granice Polski. Zamówienie jest wysyłane zawsze na adres podany w formularzu zamówienia.

Informacja o wysyłce paczki jest wysyłana do Klienta e­mailem, w którym podajemy nr przesyłki (dla Poczty Polskiej) lub nr listu przewozowego (dla kuriera).

W paczce oprócz zamówionych produktów znajdować się będzie także paragon lub faktura VAT.


STAN ZAMÓWIENIA i ODBIÓR PRZESYŁKI


Pocztex - Kurier Poczty Polskiej

Pocztex - kurier Poczty Polskiej

Aby sprawdzić status zamówienia wysłanego za pośrednictwem Poczty Polskiej, należy na stronie: http://sledzenie.poczta­polska.pl/ wpisać numer przesyłki podanej w otrzymanym od nas e­mailu.


Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Paczkomaty oferują odbiór przesyłki indywidualnie przez klienta dzięki rozbudowanej sieci skrzynek pocztowych. Skrzynki te znajdują się w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju i są dostępne 24h/dobę 7 dni w tygodniu. System Paczkomatów jest bardzo wygodny, a samo odbieranie przesyłki łatwe.

Od momentu nadania paczki przesyłka powinna się znaleźć w Paczkomacie w ciągu 24h. W tym czasie system wysyła sms oraz e­mail z kodem odbioru paczki. Aby ją odebrać, należy wpisać na ekranie Paczkomatu kod oraz swój numer telefonu, a następnie skrytka z paczką automatycznie się otworzy.

W systemie InPost możliwe jest również śledzenie przesyłek za pomocą strony www.paczkomaty.pl.


Kurier DHL

Kurier DHL

Przesyłki kurierskie są dostarczane na ogół w ciągu 24h od daty nadania. DHL posiada możliwość śledzenia przesyłki. Wystarczy na stronie wpisać http://www.dhl.com.pl/pl/express/sprawdz_przesylke.html numer nadania, a otrzymamy informację, w jakim miejscu jest nasza przesyłka.

Decydując się na sposób dostarczenia paczki za pomocą kuriera DHL pamiętaj, aby podać adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach pracy kurierów. Jeżeli będziesz wtedy w pracy, to w momencie skłądania zamówienia podaj adres firmowy.

Odbierając przesyłkę od kuriera sprawdź w jego obecności, czy przesyłka nie jest uszkodzona oraz czy towar, który otrzymałeś, jest kompletny. W przypadku uszkodzenia paczki lub braku towaru należy sporządzić protokół reklamacyjny – kurier udostępni specjalny druk.


Darmowy odbiór w Bielsku-Białej 

Po wcześniejszym e-mailowym lub telefonicznym (tel.: 669 424 966) umówieniu się z nami, możliwy jest osobisty odbiór zamówionego przez Ciebie towaru w Bielsku-Białej. Odbiór osobisty w Bielsku-Białej pozwala uniknąć kosztów przesyłki kurierem lub pocztą. W tym wypadku prosimy o kontakt przed lub już po dokonaniu zamówienia, a jeszcze przed jego zapłaceniem. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Art. 17 Ustawy o Prawach Komsumenta konsekwencją zamówienia towaru jest obowiązek zapłaty za niego, a sklep internetowy nie jest przymierzalnią. Klient odbierający towar osobiście otrzymuje wraz z towarem wydrukowany paragon, a jeśli będzie chciał zwrócić towar, musi to zrobić w sposób zgodny z opisaną w regulaminie procedurą.