Opinie o Nas 3D Robotics - black-rock.pl

Kategorie

Producenci

Promocje

  • Raki półautomatyczne Cassin Blade Runner
  • Raki półautomatyczne Cassin Blade Runner

    Blade Runnery reprezentują nową erę wśród technicznych raków. Szereg zastosowanych innowacji w połączeniu z perfekcyjnym designem tworzy raki półautomatyczne, które zapewniają niebywałą przyczepność i wytrzymałość wraz z niezrówanym komfortem i precyzją. Nowy, opatentowany system trzymania pięty pozwala na wyjątkowe połączenie wytrzymałości i precyzji...

    999,00 zł 899,00 zł

» Wszystkie promocje

3D Robotics

Amerykańska firma 3DR (3D Robotics) to firma produkująca bezzałogowe statki powietrzne (UAV) przeznaczone do filmowania z powietrza. Wszystkie drony zaprojektowane zostały przede wszystkim w oparciu o najbardziej uznany na świecie kontroler lotu PIXHAWK.

Flagowym produktem na rynku komercyjnym jest inteligentny dron 3DR SOLO, nagrodzony podczas prezentacji na targach NAB w Las Vegas w 2015 roku jako najlepszy dron do filmowania z lotu ptaka. Wyposażony został w niezwykle pomocne tryby automatyczne zarówno lotu jak i kadrowania dla pozyskania profesjonalnych, kinowych ujęć również w rękach amatora. Zapewniający zaawansowany system zasilania dla zachowania bezpiecznego lotu.

Więcej

7 999,00 zł
Dostępny
Wyświetl Dodaj